Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Austin Butler a role, o kterých ani nevíš, že je hrál

Austin Butler aktuálně sklízí uznání a slávu za film Elvis, ale tvoje srdce si možná získal už mnohem dříve a ani o tom nevíš!

Austin Butler, hvězda hollywoodské scény, přítel Kaii Gerber, expřítel Vanessy Hudgens, ale hlavně herec. Kde začala jeho cesta a jaké momenty z jeho kariéry je nutné vypíchnout?

Málokdo to ví, ale Austin začal na Nickelodeonu v tehdejším seriálu Ned's Declassified School Survival Guide. Dále pokračoval s malými rolemi v níže zmíněných ikonických seriálech a později i filmech. Objevil se jen v pár epizodách, ale jeho kariéru mu tyto role rozhodně rozjely.

Hannah Montana

Icarly

Zoye 101

Kouzelníci z Waverly

Jonas Brothers

Poté přišly hlavní role v:

Příšerky z podkroví

Při natáčení Příšerek z podkroví se seznámil s Ashley Tisdale, která mu pomohla získat roli i v následujícím filmu.

Sharpey a její báječné dobrodružství

Jedna z jeho prvních velkých rolí. Film byl navazuje na High School Musical, konkrétně na budoucnost postavy Sharpey, kterou si zahrála Ashley Tisdale. Austin ztvárnil jejího přítele.

The Carrie Diaries

Ach, kdo nebyl do Austina v tomhle seriálu zamilovaný, jako by nežil!😂 Seriál The Carrie Diaries vypráví o tom, co se dělo v životě Carrie Bradshaw před Sexem ve městě. Austin si zahrál první lásku Carrie a jeho kariéra se díky této roli vymanila z Nickleodon/Disney éry.

Yoga Hosers

Komediální horor, kde se Austin představil po boku Johnnyho Deppa, jeho dcery Lily-Rose Depp, a dokonce i její matky Vanessy Paradis. Možná si říkáš, proč jsi o filmu nikdy neslyšel/a. Na ČSFD má tohle dílo 35 % a celkově je dost bizarní. Nechybí v něm ani nacističtí trpaslíci.

Postava v čepici je namaskovaný Johnny Depp.

Once Upon a Time In Hollywood

Tenkrát v Hollywoodu byla další velká nabídka. Austin si sice zahrál menší roli, ale přeci jen to je Tarantino!

Elvis

Od Austina se s touto rolí očekává hodně a říká se, že z něj bude nová hollywoodská hvězda. Do role dal mnoho práce, dokonce mu do teď zůstal Elvisův přízvuk. Tak co, už se těšíš do kina?

Příští rok uvidíme Austina i v pokračování Duny!