Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Arianě Grande se na narozeniny vloupal do domu stalker, dříve na ni vytáhl nůž

Dlouholetý stalker Ariany Grande Aharon Brown skončil za mřížemi. 26. června, kdy měla zpěvačka narozeniny, se totiž vloupal do jejího domu.

Aharon Brown, který už v minulosti dostal zákaz přiblížení k Arianě Grande, byl minulou neděli zatčen poté, co se na její narozeniny vloupal do zpěvaččina domu. Ta byla naštěstí pryč, informuje Page Six.

Stalker se dostal do Arianina domu v Montecintu, který je opatřen bezpečnostním alarmem. Ten se okamžitě spustil a policisté tak Browna během několika minut zadrželi.

A$AP Rocky se měl zúčastnit přestřelky v Hollywoodu, zaplatil kauci přes 12 milionů

by @yanhoechka

Brown byl zatčen už v září 2021 poté, co se objevil v domě popové hvězdy v Los Angeles s velkým loveckým nožem a údajně křičel „Zabiju tebe a ji!“ na Arianu a její ochranku.

Stalker následně dostal u soudu zákaz přibližení. „Bojím se o svou bezpečnost a bezpečnost své rodiny," řekla tehdy zpěvačka u Nejvyššího soudu v Los Angeles.

Brown je v současné době obviněn z pronásledování, vloupání, poškození elektrického vedení, porušení soudního příkazu a maření, přičemž tvrdí, že nic z toho nespáchal. Momentálně čeká v cele na soud.

Ariana Grande oslavila 26. června své 29. narozeniny.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.