Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Apple Martin: Dcera Gwyneth Paltrow a nová Chanel girl

Osmnáctiletá dcera Gwyneth Paltrow a Chrise Martina navštívila svou první přehlídku, a to rovnou Chanel Haute Couture Spring/Summer 2023 v Paříži!

New nepo IT girl? Teprve osmnáctiletá Apple Martin se ukázala na své první přehlídce, která pro ni zároveň představuje pomyslný veřejný vstup do smetánky. I přes to, že její rodiče jsou Gwyneth Paltrow a Chris Martin, na eventech se doposud neukazovala.

Look měla jako modelka z šedesátých let.✨ Výrazné oči a rozpuštěné blond vlasy. Na sobě měla tvídový set a mokasíny na platformě!

Na přehlídku koukala z první řady i se Sadie Sink.

Nová IT girl?

Můžeme čekat, že se o Apple bude po téhle akci mluvit víc a víc. Už když jí byly čtyři roky, sám Karl Lagerfeld o ní řekl, že bude nová Chanel girl.

Apple wore a black-and-white iteration of the house's signature tweed skirt-and-jacket set, which she paired with a black quilted cross-body bag and black platform loafers. As for glam, Apple seemed to channel the '60s mod girl. She wore a fully lined eye in black and kept her layered blonde hair down with a subtle flip at the ends.
Karl Lagerfeld

Jaký je její styl?

I can't say that I am super trendy I love sweaters and oversized cardigans, loafers, and a good pair of comfy Levis. The most important thing for me is feeling like my genuine self when wearing an outfit; I'm aiming for a mix of classic '90s and cool grandpa.
Apple Martin pro Vogue

Like mother like daughter. 👇

Chanel Spring/Summer 2023 byla její první přehlídka, ale určitě ne poslední! Můžeme se těšit na novou fashion girl. 🎀