Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Angry & Wild: Britští IDLES se vrací do Prahy

Nemáš plány na 11. března příštího roku? Teď už jo. Do Prahy po několika letech znovu zavítá punk-rocková kapela IDLES.

Kapela IDLES se nám už od svého vzniku v roce 2009 zarývá do paměti jako nekompromisní skupina, která se nebojí mluvit o čemkoliv. Zrodila se v přístavním městě Bristol na troskách tamní skomírající indie scény a svůj příběh a příběhy tisíců lidí okolo nich křičí do světa od té doby. Jejich hudba je surová a upřímná až na dřeň, a kapela tak na koncertech ždíme pot a krev z fanoušků i ze sebe samých.

Jejich hudba, která se dotýká existenčních i emocionálních témat, jako je brexit, migrační krize, toxická maskulinita nebo ztráta dítěte, jim vysloužila nejen lásku milionu fanoušků po celém světě, ale i nominaci na Grammy hned vedle velikánů jako Ozzy Osborne nebo Bryan Adams.

Kromě toho se jim ale dostalo uznání v podobě umístění v žebříčku nejlepších alb roku 2018 od deníku The Guardian, ocenění Best British Breakthrough magazínu Kerrang! či Best Live Act amerických Libera Awards.

V Praze IDLES vystoupí už na jaře příštího roku v rámci Rock for People Concerts, a to v holešovickém SaSaZu. Lístky na 11. března 2024 seženeš v předprodeji už dnes (pokud máš RfP aplikaci) nebo v klasickém prodeji, který bude spuštěn 22. září v 10:00.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.