Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Andrew Tate byl zadržen kvůli únosu dvou dívek, policii měla pomoci Greta Thunberg

Kriminální policie v Rumunsku ve čtvrtek večer zadržela Andrewa Tatea a jeho bratra Tristana v rámci vyšetřování obchodování s lidmi. Úřadům k zadržení Tatea navíc pomohla zčásti i Greta Thunberg.

Kriminální policie měla ve čtvrtek večer provést rozsáhlou razii v domu Tatea a následně ho i s bratrem odvést v poutech pryč. Podle rumunského deníku Libertatea zadržení souvisí s únosem dvou dívek a zásah provedla speciální jednotka, která se zaměřuje na vyšetřování organizovaného zločinu a terorismu.

Tristan a Andrew Tateovi budou podle deníku Libertatea předvedeni k výslechu kvůli podezření, že tvořili organizovanou zločineckou skupinu, která násilím držela dívky a využívala je pro natáčení porno videí.

Vyšetřování odstartovalo už v dubnu, kdy byly v Tateově vile policií nalezeny dvě dívky, které tvrdily, že je v zemi bratři drží násilím. Policie oba bratry už tehdy vyslýchala, ale nakonec byli propuštěni na svobodu.

Podle informací několika rumunských novinářů si až donedávna nebyly rumunské úřady jisté, jestli je Tate v současné době vůbec v Rumunsku. Na stopu je měla přivést až jeho konverzace na Twitteru s aktivistkou Gretou Thunberg.

Tate Gretu na Twitteru vyzval, ať mu dá její e-mail, že jí zašle obsáhlý seznam všech jeho aut. „Top G“ ale očividně nečekal, že ho Greta setře tak, jak to udělala.

Tate poté v reakci na Gretinu odpověď natočil dvouminutové video. Jenže právě zmíněné video mělo rumunským úřadům potvrdit, že je v zemi, a to díky krabici od pizzy, která je ve videu vidět. Úřady však zatím tuto informaci nijak nepotvrdily.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.