Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Amber Heard a Robert Pattinson mají nejhezčí obličeje na světě, aspoň podle vědy

Krása je samozřejmě subjektivní záležitostí, ale jen do doby, než se o ni začne zajímat věda. Podle ní mají totiž nejkrásnější obličeje Robert Pattinson a Amber Heard.

Amber Heard v posledních měsících plnila titulní stránky většiny médií. Během jejího soudního sporu s bývalým manželem Johnnym Deppem se na ni strhla vlna nenávisti a opovržení, která nebyla, nutno podotknout, v mnoha případech na místě.

Nyní byla Amber prohlášena za jednu z nejkrásnějších žen na světě, a to podle starověké řecké metody mapování obličeje, píše Mashable. Stejnou metodou byl také prohlášen za jednoho z nejhezčích mužů na světě Robert Pattinson, což nám navždy uzavřelo debatu o „týmu Edward“ a „týmu Jacob“.

Doktor Julian De Silva z Centra pro pokročilou obličejovou kosmetiku a plastickou chirurgii v Londýně použil řecký zlatý řez 1,618, jinak známý jako „Fí", aby zjistil, kdo má nejkrásnější obličej na světě. Řecký zlatý řez používají především umělci a architekti při tvorbě svých děl.

Pomocí této metody a speciálního algoritmu De Silva zjistil, že obličej Amber Heard je na 91,85 % dokonalý, čímž se stala jednou z nejkrásnějších žen na světě, následuje ji Kim Kardashian s 91,39 %, Kate Moss s 91,06 %, Emily Ratajkowski s 90,8 % a Kendall Jenner s 90,18 %.

Stejnou metodou De Silva zjistil, že obličej Roberta Pattinsona je dokonalý na 92,15 %. Pattinsona následoval Henry Cavill s 91,64 %, Bradley Cooper s 90,51 %, Brad Pitt s 90,51 % a George Clooney s 89,91 %.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.