Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

ALT NEWS: Fall Out Boy finally slayed a T-Pain dropnul cover na legendární song od Black Sabbath

Novinky ze světa metalu, rocku a dalších alternativních žánrů za poslední měsíc.

Epický výlet do vesmíru for theater kids

Tenhle měsíc patří Fall Out Boy a jejich novému albu So Much (for) Stardust. In my humble opinion, je tohle přesně to, co teď potřebovali vydat. Podle kluků se nejedná o návrat k ničemu, co doposud dělali (i když si zůstavají věrní), ale je to začátek nové éry.

Album samozřejmě doprovází i tour, lístky k české show můžeš koupit tady.

I feel like every time I’m going somewhere, or my friends invite me somewhere, I have the Star Wars ‘It’s a trap!’ thing. I’ll go and then I’m like, ‘Well, I just wanna go home.’ I’m the master of the early exit. And I think that’s what Fall Out Boy is…
Pete Wentz being relatable pro Kerrang!

FOB se v souvislosti s vydáním nahrávky objevili v The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde si mimo jiné zahráli i song Hold Me Like a Grudge – samozřejmě v ridiculous kostýmech, jinak by to ani nebyli oni. Jelikož je Joe na pauze kvůli mentálnímu zdraví, doplnil pak jejich „kuřecí“ sestavu k Sugar, We’re Goin Down sám Jimmy. Víc o vystoupeních najdeš tady.

Chester Bennington revival pt. 2

Linkin Park vydali další singl z jejich Meteora éry. Fighting Myself přichází jen pár týdnů po songu Lost, a tak všichni přemýšlíme, kolik zapomenutého materiálu mají ještě Linkin Park v zásobě. Meteoře bylo 25. března přesně 20 let a skupina to neslaví v malém – kromě nově releasnutých songů a 4K klipů se 7. dubna dočkáme i speciální edice alba, která přichází i s limitovaným balíčkem, kde najdeš Deluxe Vinyl Box Set, Deluxe CD kolekci a samozřejmě i digitální verzi. Balíčky si můžeš objednat tady.

Jenna represents

Jenna Ortega si střihne roli v šestém dílu filmové série Scream a má i nápady na soundtrack. V rozhovoru pro MTV se nechala slyšet, že by ve filmu chtěla slyšet Be Quiet and Drive (Far Away) od Deftones nebo The Way Out is Through od Nine Inch Nails, píše Alternative Press. Tak uvidíme, jestli se jí nápady povede prosadit.

Známe nominace na Heavy Music Awards

Předávání cen proběhne 26. května, mezi nominovanými jsou Vukovi, Nova Twins, Halestorm, Ghost, Sleep Token nebo Bad Omens. Celý seznam i prostor pro hlasování najdeš tady.

War Pigs re-imagined

Rapper T-Pain udělal cover legendárního songu War Pigs od Black Sabbath, který je součástí jeho alba  On Top of the Covers. Na albu se objevují jen covery a podle něj bylo „years in the making“.

I started recording this right after I won The Masked Singer. It got put on hold for a bit but now that I'm independent, I'm able to do whatever I want. These songs are not what you’d expect when you hear that T-Pain is doing a covers album and that is what I think is cool about it.
T-Pain

ALT NEWS: Nová hudba od Linkin Park s Chesterem a konec koncertování pro Ozzyho Osbourna

@_00_3_12

Movie star

James Hetfield (Metallica) si zahraje ve westernovém thrilleru The Thicket. Ve filmu by se měli objevit taky Juliette Lewis, Leslie Grace, Macon Blair, Andrew Schulz nebo Arliss Howard a hlavně Peter Dinklage, který na filmu dělá jako producent.

So long and goodnight

Před rokem, 25. března 2022 zemřel bubeník Foo Fighters Taylor Hawkins a na uctění jeho památky se letos sešla stovka bubeníků, která společně zahrála píseň My Hero.

Taylor Hawkins was the best drummer of our times. Honouring him with this tribute was an experience we will never forget.
Black Box Revelation

The Last of the Umbrella Academy

Ve čtvrté sérii The Umbrela Academy, kterou vytvořil Gerard Way (MCR), si podle všeho zahrají i velké hvězdy. Je mezi nimi i Nick Offerman, kterého určitě znáš z Kanclu nebo The Last of Us.

Heart Attack!!!

Demi Lovato vydali rockovou verzi songu Heart Attack and we love it!

New Ghost music???

Tobias Forge v interview pro rádio Oui řekl, že Ghost možná vydá novou hudbu, než se pustí na nadcházející turné, píše Loudwire.

There might be, between now and then, there might be new music. Um, I’m just saying!
Tobias Forge

Wishing a speedy recovery

Bývalý vokalista Iron Mained Blaze Bayley prodělal infarkt. Informoval o tom jeho management.

We sincerely regret to announce that Blaze had a heart attack at home yesterday evening & is now in hospital in a stable condition, awaiting news of further surgery/treatment.
Bayleyho management skrze Facebook

ALBUM OF THE MONTH:

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.