Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Akustický koncert Billie Eilish v německém Bonnu

O jedinečnou příležitost slyšet ty největší hity americké zpěvačky Billie Eilish v akustické podobě se postaral německý Telekom, který uspořádal speciální koncert v Bonnu.

Ve středu 1. 6. proběhl v německém Bonnu speciální koncert americké popové hvězdy a nositelky sedmi cen Grammy Billie Eilish (20). Jednalo se o akustický koncert pro omezený počet lidí, který se uskutečnil v Telekom Forum. Nesl se v komorním duchu a dostalo se na něj pouze 2000 šťastlivců.

Nebyl to tedy klasický koncert plný show, tanečních vystoupení, plamenů a mosh pitů, na který jsme u Billie zvyklí. Díky tomu byl však jedinečný. Po dlouhé době mohli diváci spatřit Billie i se svým bratrem Finneasem, který ji doprovázel na kytaru a piano. Finneas se mimo jiné také podílí na tvorbě a produkci jejích písniček. První společnou píseň ocean eyes, která odstartovala jejich hvězdnou kariéru, vydali již v roce 2013.

Jednalo se o jedinečnou příležitost vidět Billie Eilish takto z blízka a ještě k tomu slyšet její největší hity v akustické podobě. Ten večer zazněly jednak jedny z jejích prvních písniček ocean eyes, hostage, jednak i hity jako bad guy, No Time To Die nebo Happier Than Ever.

Billie koncertem potvrdila, že jí záleží především na zdraví fanoušků. Svůj výstup několikrát přerušila, když zjistila, že je někomu nevolno a dále na fanoušky apelovala, ať dostatečně pijí a v případě potřeby vyhledají pomoc. Při jedné písničce, kdy si vzala do rukou ukrajinskou vlajku, navíc vyjádřila solidaritu Ruskem okupované Ukrajině, což vyvolalo velké ohlasy v publiku.

VIP hosté

Na koncertu se objevili také VIP hosté, mezi kterými nechyběla Lena Mantler (ze známého tiktokerského dua @lisaandlena), influencerka Jihoon Kim nebo německý tiktoker Nils Kuesel.

Speciálně pro tebe jsem vytvořila playlist těch největších hitů Billie Eilish, který si můžeš poslechnout na našem Spotify.

Billie 3. 6. odstartovala svoje evropské turné v Belfastu (UK). Praha bohužel na seznamu chybí, nejblíže se za ní můžeš vydat například do Berlína.

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.