Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

MBPFW: Nejlepší streetstyle pražského fashion weeku!

Zajímavé outfity jsou vidět i mimo přehlídková mola. Podívej se, co si oblékli celebrity, influenceři nebo módní editoři do předních řad pražského fashion weeku.

Je začátek září a českému fashion weeku pro letošek definitivně odzvonilo. Čtyři dny, deset přehlídek a nespočet vyměněných outfitů. Na fashion week se chodí nejenom podívat na přehlídky samotných designerů, ale i nabrat inspiraci, pobavit se nebo ukázat své nejnovější módní trendy a nejbizárnější výstřelky z šatníku. Ty nejlepší looky mimo runway máš tady!

Silver is in the game!

První velká pecka letošního fashion weeku je stříbrná barva, flitry a prostě shiny look! Oblékla si ho i stylová Natálie Hefnerová!

Barvám dáváme zelenou!

Pro někoho jsou barvy love story, pro někoho noční můra. Známé tváře jako Bé Hà nebo Tadeáš Kuběnka si ale na FW oblékly barvy hrdě a s citem!

Leather is the new black!

Kůže je poslední rok dost trendy, a tak není divu, že na fashion weeku se objevila v mnoha provedeních. Někdo šel do černé klasiky v podobě bundy, jiní do barevné kůže či all-leather looku. Za nás je kůže jasná go-to!

Vzory zvířat nebo batiky jsou trendy!

Nemůžeme ale opomenout ani vzory, protože ty zdobily oblečení módních ikon i na tomto fashion weeku!

Na další nejzajímavější hot looky se můžeš podívat v galerii ❤️‍🔥!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.