Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 tipů na produkty z drogerie #5

Bylo by krásné mít kosmetickou taštičku plnou velkých značek, ale co si budeme povídat, studentský budget je jinde. Dnes ti představím moje oblíbené věci z drogerie, které se kvalitou vyrovnají i dražším produktům.

Jen real OG’s si pamatují tuhle rubriku! Od posledního dílu jsem jako milovnice beauty samozřejmě objevila další řadu skvělých produktů, které si nemůžu nechávat jen pro sebe!

Minulé tipy 👇

5 tipů na produkty z drogerie #4

by @adelakutilova

Got2b glued

Nejlepší věc na obočí ever! Původně gel na vlasy, ale je to multifunkční produkt Navíc ti vytvoří stejný efekt jako laminace obočí. Další plus je, že ti vydrží extrémně dlouho. Je to aktuálně můj absolutní must have.

Got2b vyrábí už i řasenku na obočí, ale já stále preferuju ten gel.

Zdroj: Rossman

Krémový bronzer Catrice

Z tohohle produktu jsem stále extrémně překvapená, stojí kolem 100 Kč, ale kvalitou se vyrovná dražším bronzerům! Krásně se s ním pracuje, je příjemný na pleti, zkrátka stojí za to.

Zdroj: Dm

Essence baby got blush

Tahle rozkošná tvářenka dodá krásný finish tvému looku. Já ji používám jako last step a klidně na jinou tvářenku, abych si dodala ještě větší blush. Má světlounce růžový odstín, který mi vždy připomene make-up looky Kylie, a navíc voní jako meloun!

Zdroj: Notino

Maybelline lifter gloss

Tyhle lesky jsou moje nová úchylka, doma už mám tři a jsou naprosto skvělý! Na rtech nelepí a pocitově se chovají spíš jako oleje na rty. Odstínů je strašně moc, takže si určitě vybereš. Mně se nejvíc líbí odstín Sweet Heart, který byl na TikToku proslavený jako cherry lesk!

Zdroj: Asos

Revolution PRO Hydra Bright tvářenka

Tenhle dupe na tvářenku od Charlotte Tilbury je nejenom skvělá krémová tvářenka, ale i highlighter. Aplikuje se přes houbičku z tubičky. Efekt udělá milionový a často na ní dostávám komplimenty!

Zdroj: Notino