Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 tipů na produkty z drogerie #6

Bylo by krásné mít kosmetickou taštičku plnou velkých značek, ale co si budeme povídat, studentský budget je jinde. Dnes ti představím moje oblíbené věci z drogerie, které se kvalitou vyrovnají i dražším produktům.

Mít krásný make-up neznamená mít prázdnou i peněženku (s mým utrácením za kosmetiku teda trošku jo, ale chápeme se…). Jaké produkty jsem si oblíbila poslední dobou?👇💖

Maybelline Instant Perfector 4-in-1

Virální dupe na Charlotte Tilbury Flawless Filter, který si absolutně zaslouží svůj hype!

Pokud toužíš po plném krytí, není to produkt, který hledáš. Jestli se ti ale líbí glowy přirozené looky nebo hledáš něco na léto, tenhle produkt je ideální. Díky němu bude tvůj make-up make-upovat!✨

Catrice Holo highlighter

Produkt, co můžeš použít jako highlighter i jako stín na oči! Není na každodenní nošení pro všechny, ale na party nebo obecně večerní líčení - chef’s kiss.

Používám ho v tomhle videu.👇

Astrid Hydro X-Cell

Se značkou Astrid jsem se poprvé seznámila přes jejich SPF na obličej, který jsem btw do tipů na produkty z drogerie už jednou dávala! Je to skvělý lehký SPFko a myslím si, že přes opalovací krémy znáš tuhle značku minimálně z dětství taky.

5 tipů na produkty z drogerie #4

@adelakutilova

Nyní ale Astrid přináší novou hydratační řadu. Najdeš v ní krém, polštářky pod oči, sérum, micelárku i gel proti tmavým kruhům pod očima.!

Hodí se pro všechny druhy pleti a obzvlášť pro tu, co potřebuje asap hydrataci. Mě zaujal hydratační krém svou gelovou texturou a přírodním složením! Obsahuje buněčnou vodu ze spiruliny nebo kyselinu hyaluronovou. 💦

A já se nemůžu dočkat, jak mi zkrášlí pleť!

L’Oréal Paris sérum s niacinamidem

Tohle sérum jsem dostala na jedné akci, kde jsme byli s Fomo a prvotně jsem od něj nic nečekala. Zaujalo mě, že je s niacinamidem a že má redukovat skvrny a jizvičky po akné.

Já v té době měla hodně viditelných skvrnek na bradě a musím říct, že od té doby, co ho používám každý den ráno, vidím opravdu rozdíl.

A má ho ráda i Alix Earle!

Essence Jelly Grip

Dupe na bázi od Milk Hydro Grip. Někdy mě opravdu baví, jak se konkurenční značky ani nesnaží skrýt, kde našli inspiraci.🤣

Každopádně i přesto, že produkt vypadá skoro identicky, složením se tyto dva produkty liší. Nemůžu ho přímo porovnat s tím od Milk, nezkoušela jsem ho. Ale ten Essence mi přišel moc příjemný a voňavý. A make-up dělal pěkný!

Navíc já mám opravdu ráda gelové textury, tudíž to je pro mě ideální.

Zdroj: Notino
Kam dál?👀

Beauty Guide: Jak si vybrat správný toner pro svou pleť

@martinastrel