Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 tipů na dárek ke dni matek

Den matek se blíží a ty nevíš, čím máš mamku potěšit? Těchto pět maličkostí seženeš na poslední chvíli a tvoje maminka z nich rozhodně bude mít radost!

Šperk

Hezkým šperkem rozhodně nic nepokazíš. Nemusí to být zrovna super drahý diamanty, aby tvoje mamka měla radost. Zkus se zamyslet nad tím, jaké šperky tvoje mamka nosí běžně. Jsou spíš zlaté, nebo stříbrné? Jednoduché a minimalistické, nebo barevné a výstřední? Ideální je vybrat takový šperk, který se bude ke tvojí mamince hodit a bude ho moct kombinovat s těmi, které už má doma. Já letos nejspíš sáhnu po šperku z @trzistestesti, což jsou ručně vyráběné šperky ze stříbra, perel a krystalů. Dokonce mají i speciální kolekci ke dni matek!

Oblíbená sladkost

A tím nemám na mysli bonboniéru ve slevě. Jaký dortík si tvoje mamka objedná, když spolu jdete do kavárny? Má radši zmrzlinu, nebo teplé dezerty? Zkus se opět zamyslet. Taky můžeš zkusit něco upéct! A pokud zrovna nekraluješ kuchyni, kavárny a cukrárny mají ke dni matek speciální nabídky, můžeš něco vybrat tam. Moje mamka je největší milovník karamelu, kterého znám a zrovna slaný karamel teď prodávají v @kavarnacohledajmeno. Moje kroky budou směřovat právě tam!

Zdroj: Pinterest

Zážitek

Dárky nemusí být jen hmotné! Darovat zážitek je super věc. Každá maminka si občas potřebuje odpočinout, tak co třeba koupit poukázku na masáž, wellness day nebo do divadla? Je vědecky dokázáno, že z nehmotných věcí se radujeme daleko déle a intezivněji než z těch hmotných a tvoje mamka určitě ocení čas pro sebe.

Květina

Zdánlivá klasika, která nikdy neomrzí. Ale i květinu můžeš darovat originálním způsobem! Místo klasické vázané zkus mamce dát tu v květináči, krásné jsou třeba hortenzie. Do květináče můžeš zapíchnout špejli, na jejíž druhý konec připevníš vaši společnou fotku. Nebo můžeš mamce pořídit floristický kurz, kde se naučí takovou květinu uvázat sama! Kurzy květinové vazby mají třeba @kytkyodpepy.

Zdroj: Pinterest

Společně strávený čas

Jo, tohle je sice klišé, ale zároveň největší pravda. Zkus si s mamkou naplánovat společný čas. Můžete jít na procházku a pak si dát kafe v kavárně. Můžeš jí připravit snídani do postele, můžeš naplánovat celodenní výlet nebo filmový večer jen ve dvou. Vždyť kolikrát nám naše mamky chystaly program, aby nás zabavily? Tvoje maminka to určitě ocení.

Krásný den všem maminkám!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.