Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

4 nejlepší kavárny
(Liberec edition)

Liberec už dávno není jen zastávka pro Mekáč na cestě z Jizerských hor! Hodinová cesta z Prahy za místními kavárnami a bistry za to rozhodně stojí. 

MIKYNA Coffee & Food Point

V posledních letech velice oblíbený liberecký podnik, který mě ještě nikdy nezklamal. V Mikyně si dáte jak výbornou kávu, tak i skvělé zákusky nebo výborné lívance v obědovém menu. Navíc je zde moc milá obsluha!

Můj tip: Doporučuju vyzkoušet místní mrkváč!🥕

Jedno Kafe: Go to pro coffee lovers

V Jednom Kafi se zastavuji pokaždé, když se dostanu do Liberce. V útulném espresso baru kousek od hlavního náměstí seženeš i vynikající snacks na cestu. Kavárna je podle mého názoru skvělé místo pro učení, takže pokud studuješ v Liberci a potřebuješ změnit prostředí pro učení na zkoušky, víš, kam zajít.

Můj tip: Minulý rok jsem tady měla tu nejlepší čoko pěnu! Musela jsem si říct o „recept“ – dělají ji jen ze tří ingrediencí: avokádo, banány a hořká čokoláda. Možná to zní zvláštně, ale pokud v kavárně budeš, tak doporučuju vyzkoušet!

Liberecký DOK

Nejenže je DOK kavárna a bistro s vlastní pekárnou, ale má i vlastní pražírnu, o které jsi možná už slyšel/a. Praží se tu populární káva Nordbeans a díky chytře promyšlenému prostoru vám pražírna umožní představit si celou cestu, kterou jejich káva podnikne.

Můj tip: Určitě si před odchodem kup domů jeden z jejich čerstvě pečených chlebů nebo si nakup bio produkty z místních farem.

Kafe Kytka

Možná jsi to poznal/a už z názvu, ale Kytka rozhodně není obyčejná kavárna. Kromě kávy a dortíků je v zadní části kavárny květinářství, které kavárně dodává úžasnou vůni!

Můj tip: V červnu tu mají nádherné pivoňky!