Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

4 nejlepší kavárny (Karlovy Vary edition)

Karlovy Vary jistě znáš díky filmovému festivalu. Je to sice menší město, ale kromě filmů toho může ještě dost nabídnout. Třeba kavárny!

Lékárna by City Roasters

Jestli jsi milovník kávy, tak do Lékárny rozhodně musíš, jelikož mají vlastní pražírnu! Nachází se v pasáži na místě bývalé lekárny, podle které získala svůj název. Chodím tam ráda na poke bowls, které mají naprosto super, navíc se vždycky můžeš těšit na něco nového. Samozřejmě můžeš dorazit taky na dezertík či snídani. Další z důvodů, proč ti doporučuju sem zajít, jsou skvělý lidi za barem – a taky je to úžasně fotogenický místo!

Cafe Soko Love

Tahle kavárna se nachází nedaleko Karlových Varů, v menším městě Sokolov. Posledních pár měsíců má nové majitele a rozhodně jí to prospělo. Tešit se můžeš na opravdu skvělé dezerty nebo na sobotní brunch, což je skvělý lék na ranní hungover.:) Kavárna má i terásku, kde je v létě a na podzim super atmosféra.MIMO - Bacaro & Botega

Tahle kavárna se nachází trošku mimo centrum, ale rozhodně to není na škodu. Osobně jsem se zamilovala do interiéru, který připomíná vinárnu – samozřejmě i s dobrým vínem. Najdeš tu snídaně i něco sladkého a je to super místo pro studování, protože je tu vcelku klid.

Bali Coffee Bar

Bali najdeš v centru a její vibe tomu odpovídá. Přes den se můžeš stavit na kafe nebo na skvělá jídla, která zahrnují i jejich vlastní pečivo. Večer musíš určitě přijít na drink nebo si jen užít exotickou atmosféru uprostřed města.