Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

3 thrillery, které si přečíst v létě

Pokud máš rád/a napětí, thrillery by mohly být tou správnou volbou pro tebe!

Na dně – Rachel Caine

Gwen Proctor, dříve Gina Royal, je obyčejná a šťastně vdaná Američanka, která žila klidným životem s dvěma milovanými dětmi. Její svět se zcela změnil poté, co se odhalil šokující tajný život jejího manžela. V tu chvíli musela Gwen opustit svůj starý život a stát se bojovnicí, aby ochránila sebe a své děti.

S odhalením pravdy byl její manžel uvězněn, ale stále se musí vyrovnávat s lidmi online, kteří tvrdí, že byla nějakým způsobem zapletena do jeho zločinů. Gwen se snaží začít znovu a najít nový domov na odlehlém břehu jezera Stillhouse. Doufá, že zde najde klid a bezpečí pro svou rodinu. Avšak i zde se situace vymkne kontrole. Prioritou pro ni však zůstává jedno – ochránit své děti.

Až ji najdou – Lia Middleton

Před několika lety se Naomi vzdala všech svých snů a touhy být matkou, když ji opustil manžel a odvedl s sebou i jejich dítě. Celá situace jí zanechala v srdci ránu, ale po letech se znovu objevuje šance na vybudování rodiny, a to díky návratu její dcery.

Bohužel, přichází osudná nehoda, která vyvolá v Naomii paniku a zoufalství. V momentě strachu a beznaděje vysloví nepromyšlenou lež, která se jí vryje do duše – tvrdí, že se její dcera pohřešuje, přestože pravda je odlišná. Toto rozhodnutí ji však brzy začne pronásledovat a bude muset nést následky svých slov.

Jestli to řekne – Gregg Olsen

Po více než deseti letech se sestry Ellie, Lily a Hannah potýkají s emocionální bouří, když zaslechnou slovo „maminka“. Vždycky jim toto slovo připomene vzpomínky na jejich bolestnou minulost, která byla dlouho ukrytým tajemstvím.

V malém venkovském městečku, kde vyrůstaly, za zavřenými dveřmi jejich domova, prožívaly nepředstavitelně hrubé zacházení od své matky Lindy. Dlouhá léta žily v pekle, ale toto utrpení vytvořilo mezi sestrami nesmírně silné pouto, které je chránilo a posilovalo v jejich křehkosti.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.