Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

10 značek, kde seženeš ty nejlepší plavky na léto

Toužíš po originálních a kvalitních plavkách, ale nevíš, kde je sehnat? Mám pro tebe 10 tipů na značky, kde mají nejen krásné bikini, ale také jednodílné plavky, a dokonce i matching oblečení na pláž! Tohle léto bude tvoje!

1. Frankies Bikinis

Značka Frankies Bikinis v současné době představila novou kolaboraci s topmodelkou Gigi Hadid. Návrhy jsou spíše jemné a dívčí, ale najdeš zde i pár výraznějších barev. 

Cena: $$

Kde nakupovat: frankiesbikinis.com

2. Bamba Swim

U Bamba Swim najdeš spíše hravější kousky, které svými barevnými materiály, volbou látek a vintage střihy připomínají ikonická 70.–90. léta. 

Cena: $$$

Kde nakupovat: bambaswim.com

3. Lali + Layla

Pokud toto léto toužíš po zavinovacích plavkách, které se dají vázat na několik různých způsobů, pak rozhodně Lali + Layla budou tvou volbou! Jejich jemný detail v podobě barevných korálků je poslední třešničkou k dokonalosti. 

Cena: $

Kde nakupovat: laliandlayla.com

4. Sommer Swim

Italská značka, která naskočila na vlnu „obráceného” střihu plavek, zažila minulé léto boom a její produkty byly téměř celé léto vyprodané. Proto doporučuji objednávat co nejdříve, aby na tebe ještě něco zbylo. 

Cena: $$

Kde nakupovat: sommerswim.com

5. Zulu & Zephyr

Jednoduché a minimalistické plavky, které vynikají hlavně díky svému materiálu! Ideální volba, pokud hledáš simple plavky bez křiklavého vzoru. Mezi jejich výběrem najdeš i krásné kraťásky na pláž. 

Cena: $

Kde nakupovat: zuluandzephyr.com

6. Inamorata Woman

Značka patřící známé topmodelce Emily Ratajowski nabízí jednoduché jednobarevné plavky i výraznější a vzorované bikini.

Cena: $$$

Kde nakupovat: inamoratawoman.com

7. Bikini Lovers

Značka původem z Itálie nabízí široký výběr třpytivých plavek i kimon, které můžeš po dlouhém dnu u bazénu pouze přehodit přes plavky a vyrazit do nejbližšího baru! Věř mi, že látka je tak třpitivá, že na parketu budeš vynikat! 

Cena: $

Kde nakupovat: bikinilovers.it

8. Makhoul Swimwear

Najdeš zde spíše jednoduché vzory, zato ale velmi přívětivé a pohodlné střihy plavek! Ideální, pokud se v létě chystáš vyrazit na surf! 

Cena: $

Kde nakupovat: makhoulswimwear.com

9. Triangl

Triangl plavky jsou klasika, která neumírá. Jejich ikonické neoprenové plavky, jež značku proslavily, už v jejich nabídce spíše nenajdeš, zato ti značka nabídne širokou škálu zajímavých, lichotících střihů a barevných provedení. Plavky ti dorazí v krásném neoprenovém obalu, takže se nemusíš bát, že ti v létě promokne taška cestou z pláže na hotel.  

Cena: $$

Kde nakupovat: triangl.com

10. 437

Pokud sis zamilovala plavky, které na sobě měly hlavní postavy Netflix seriálu Euphoria, pak tuhle značku budeš milovat! Víc asi není třeba dodávat. 

Cena: $

Kde nakupovat: shop437.com