Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

10 nejvíc rewatchable komedií

Komedie, na které můžeš koukat pořád dokola? We got you.

MEAN GIRLS (2004)

Nejvíc quotable film 21. století samozřejmě patří i mezi ty nejvíc rewatchable. Mean Girls jsou nadčasový geniální vhled do života na střední škole, který rozjel kariéru Rachel McAdams i Amandy Seyfried a dal nám hromadu ikonických scén.

SCOTT PILGRIM VS. THE WORLD (2010)

Akční romantická komedie podle komiksu o jednom z největších loserů, kterého hraje geniálně Michael Cera? Need i say more, tenhle film tě rozhodně bude bavit na více než jedno zhlédnutí.

Streamuj na HBO Max.

CRAZY, STUPID, LOVE. (2011)

Steve Carell, Julianne Moore a Ryan Gosling s Emmou Stone poprvé na obrazovce jako pár. Film o hledání sebe sama jako muže středního věku umí zatahat za emoční nitky, ale i tě bez problémů rozesmát. Streamuj na Netflixu.

TROPIC THUNDER (2008)

Tenhle film možná „nezestárl dobře“ ve všech aspektech, ale jeho komičnost se mu upřít nedá, a i když může zprvu působit jednoduše, byl dokonce nominován za scénář na Oscara. A upřímně moc válečných komediálních filmů nenajdeš.

LEGALLY BLONDE (2001)

Reese Witherspoon si na roli Elle Woods právem vybudovala kariéru blonďaté (nyní už nejen) komediální herečky. A je to film, ke kterému se mnozí právem rádi vrací, už jen díky tomu, že blondýnku v hlavní roli klasicky nezesměšňuje. Brzy nás taky čeká prequel seriál na Amazon Prime.

ZOMBIELAND (2009)

Zombíci, hlášky, Woody Harrelson a hodně bizarních smrtí. Jo, na tuhle kombinaci se dá koukat dokola a obstojně si vede i pokračování Double Tap z roku 2019.

BRIDESMAIDS (2011)

O kvalitě tohoto kousku od Paula Feiga rozhodně vypovídá oscarová nominace za scénář a pro vedlejší herečku Melissu McCarthy. Film přes svou vyhrocenost relatable způsobem examinuje ženská přátelství po třicítce a tvé bránici nedá odpočinek. Streamuj na Netflixu.

EASY A (2010)

Film, který naprosto upevnil hereckou kariéru Emmy Stone a zařídil jí přechod do dramatických rolích. Kromě toho, že je vtipný, je také zajímavým odlehčeným komentářem na slut-shaming. Streamuj na HBO Max.

DO REVENGE (2022)

Málo filmů z tohoto desetiletí jsem viděl víckrát, ale tenhle netflixovský kousek s Mayou Hawke a Camilou Mendes se rychle stal mým guilty pleasure. Má skvělé plot twisty a v něčem je jako taková updatovaná verze Mean Girls, která je zároveň self-aware a dělá si srandu sama ze sebe. Streamuj na Netflixu.

COMING TO AMERICA (1988)

A ať sáhneme i do filmů z 20. století, poslední tip je tenhle banger s Eddiem Murphym jako králem africké země, který se rozhodne objevit USA.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.